Par kompāniju

 

AB Security 360 ir viena no pieredzes bagātākajām profesionālās apsardzes kompānijām Latvijā, kas šajā nozarē darbojas jau kopš 1993. gada. Vairāk nekā 10 darbības gadu laikā esam uzkrājuši vērtīgu pieredzi un zināšanas, kas tiek izmantotas ikviena klienta drošības garantēšanai.

AB Security 360 ir gatava konsultēt drošības jautājumos un aizsargāt jebkuru biznesa nozari vai privātu objektu. Līdzšinējā praksē esam nodrošinājuši apsardzes servisu dažādos objektos – privātmājās, dzīvokļu kompleksos, individuālos dzīvokļos, industriālajos parkos, rūpnīcās, biroju ēkās, jaunceltnēs, tirdzniecības centros, bankās, medicīnas iestādēs u.c. Tāpat veicam dažādu speciālo pasākumu, semināru un konferenču apsardzi.


Augstākā līmeņa apsardzes servisu kompānija nodrošina ne tikai ar profesionālas komandas, bet arī ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību – Paklat Latvija savā darbā izmanto tā paša tipa modernās radiostacijas Motorola, kādas lieto Valsts policija un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

 


Pults – aprīkota ar jaunākajām datortehnoloģijām, kas ļauj pilnībā kontrolēt mūsu apsargātos objektus. Pults operatori - augsti profesionāli speciālisti ar ilggadīgu darba pieredzi apsardzes nozarē. Moderns un mobils autoparks ļauj patruļas komandām operatīvi ierasties notikumu vietā. Atkarībā no apsargājamā objekta specifikas darbinieki ekipēti ar atbilstošiem šaujamieročiem un speciālajiem aizsardzības līdzekļiem. Turklāt būtiski, ka kompānijas darbība ir apdrošināta.

AB Security 360 var lepoties ar lojālu un noturīgu darbinieku komandu, kas ne tikai apliecina uzņēmuma nopietno attieksmi šajā biznesā, bet arī nodrošina nemainīgi augstu pakalpojumu kvalitāti mūsu klientiem.

AB Security 360 ir Latvijas detektīvu un apsardzes dienestu federācijas valdes lodeklis, kas piedalās apsardzes pakalpojumu nozarei būtisku jautājumu risināšanā.

 

Mūsu pieredze, komandas profesionalitāte un tehniskais nodrošinājums veido augstas kvalitātes drošības servisu – labāko standartu nozarē.

Copyright © Paklat

Izdrukāts no www.paklat.lv

Izdrukas datums: 20.08.2019