Māju, vasarnīcu apsardze

 

Mūsdienās drošība un apsardze vairs nav ekskluzīvs pakalpojums, bet gan ikdienas serviss, tāpat kā mājas interneta pieslēgums, kabeļtelevīzija vai mazcenas mobilais tālrunis. Ja jums pieder māja vai vasarnīca, profesionāli apsardzes pakalpojumi ļaus justies drošāk par savu īpašumu, it īpaši prombūtnes laikā.

 

Privātmāju apsardzei visefektīvāk izmantot apsardzes, ugunsdrošības un trauksmes signalizācijas iekārtas. Papildus drošībai iesakām ierīkot akustiskos, mitruma un tvana gāzes detektorus.

Bieži noderīga ir distances video novērošana, kas tiek veikta ar web kameru palīdzību – Paklat Latvija darbinieki centrālajā birojā seko līdzi notiekošajam objektā un vajadzības gadījumā veic nepieciešamos drošības pasākumus. Līdz ar interneta ātruma palielināšanos, distances videonovērošana iespējama pilnīgā on-line režīmā, kas ļauj apsardzei operatīvi konstatēt nevēlamu personu atrašanos objektā, taču lielāko objektu drošības garantēšanai piedāvājam arī objekta fizisko apsardzi.

 

Ļoti populārs un plaši izmantots pakalpojums ir signalizācijas iekārtas sūtītas īsziņas uz mobilo tālruni- tās informē, piemēram, kurš cilvēks (ar kādu kodu), iegājis vai atstājis objektu. Šī sistēma ir īpaši ērta vecākiem, jo ļauj kontrolēt bērnu pārrašanos mājās.

 

 

Abonēšanas maksā ir iekļauts:

- tehniska apkalpošana uzstādītas signalizācijas

- mobilas grupas izbraukšana pēc trauksmes signāla saņemšanas

- SMS paziņojums uz mobilo telefonu par režīma izmaiņām, ka arī telefoniski.

 

Abonēšanas maksa, ar PVN: 18.15 Ls/mēn.
Aprīkojuma vērtība noradīta, ar PVN: 210,00 Ls

Maksa par radioraidītāju:  0.00 Ls
"AB SECURITY 360" radioraidītājus nodod klientiem lietošanā! No klienta tiek ņemta garantijas maksa 20,00 Ls apmērā, kas tiek atmaksāta klientam pēc radioraidītāja atgriešanas.

Aprīkojumā tiks ietverts:

(1 telpa: tikai gaitenis)

 

Panelis – 1 gab.

Klaviatūra – 1 gab.

Akumulators – 1 gab.

Transformators – 1 gab.

Kustības detektors* – 1 gab.

Magnētiskais kontakts – 1 gab.

Raidītājs – 1 gab.

Antena – 1 gab.

Sirēna – 1 gab.

 

 Bezvadu sistēma vērtība: 260.00 Ls_

 

Panelis – 1 gab.

Klaviatūra – 1 gab.

Akumulators – 1 gab.

Transformators – 1 gab.

Kustības detektors(radio)** – 1 gab.

Magnētiskais kontakts(radio) – 1 gab.

Raidītājs – 1 gab.

Antena – 1 gab.

Sirēna – 1 gab.

 

* Kustības detektors ar aizsardzību pret dzīvniekiem līdz 25 kg.

 

** Kustības detektoram nav aizsardzības pret dzīvniekiem.

Izvēlieties sev atbilstošāko!

Telpu skaits: 

Drošības līmenis:

1 - minimālais 2 - optimālais 3 - ekskluzīvs

Pieprasīt papildus informāciju


Padomi māju, vasarnīcu drošībai

Tā kā privātmājās ir krietni vien vairāk logu un durvju, nekā parastos dzīvokļos, zagļu iespējas iekļūt Jūsu mājā proporcionāli palielinās, tādēļ pārbaudiet visu logu un durvju eņģu un slēdzeņu izturību.

 

Pārbaudiet savas mājas apkārtni. Ja pie ēkas atrodas koki vai kādas piebūves, kas var atvieglot zagļu iekļūšanu pa otrā stāva logiem, parūpējieties arī par to nostiprināšanu un papildus drošības slēģiem.

 

Ja varat to atļauties, papildus piesardzībai un tehniskajiem apsardzes risinājumiem, joprojām lielisks palīgs nelūgtu viesu atvairīšanai ir senākais cilvēka un mājokļa sargs – suns.

Copyright © Paklat

Izdrukāts no www.paklat.lv

Izdrukas datums: 22.03.2019