Dzīvokļu apsardze

 

Mūsdienās drošība un apsardze vairs nav ekskluzīvs pakalpojums, bet gan ikdienas serviss, kas daudziem jau ir kļuvis par neatņemamu sadzīves standarta komplektu, tāpat kā mājas interneta pieslēgums, kabeļtelevīzija vai mazcenas mobilais tālrunis.

 

Moderno tehnoloģiju attīstība šobrīd ļauj ērti un, galvenais, lēti pieslēgt un izmantot apsardzi arī nelielā mikrorajona dzīvoklī - šāds serviss izmaksā, sākot ar EUR 13.69 mēnesī.

 

Dzīvokļu drošībai iesakām izmantot apsardzes, ugunsdrošības un trauksmes signalizācijas iekārtas. Papildus drošībai rekomendējam ierīkot akustiskos, mitruma un tvana gāzes detektorus.

Ērta un noderīga ir distances video novērošana, kas tiek veikta ar web kameru palīdzību – Paklat Apsardze darbinieki centrālajā birojā seko līdzi notiekošajam objektā un vajadzības gadījumā veic nepieciešamos drošības pasākumus. Līdz ar interneta ātruma palielināšanos, distances videonovērošana iespējama pilnīgā on-line režīmā, kas ļauj apsardzei operatīvi konstatēt nevēlamu personu atrašanos objektā.

Modernākās signalizācijas iekārtas klientam ļauj arvien ērtākā veidā saņemt informāciju par notikumiem un situāciju objektā. Tās reaģē ne tikai uz kustību, bet arī uguns, dūmu, mitruma, tvana gāzes draudiem.

 

Ļoti populārs un plaši izmantots pakalpojums ir signalizācijas iekārtas sūtītas īsziņas uz mobilo tālruni - tās informē, piemēram, kurš cilvēks (ar kādu kodu) iegājis vai atstājis objektu. Šī sistēma ir īpaši ērta vecākiem, jo ļauj kontrolēt bērnu pārrašanos mājās.

 

Abonēšanas maksā ir iekļauts:

- tehniska apkalpošana uzstādītas signalizācijas

- mobilas grupas izbraukšana pēc trauksmes signāla saņemšanas

- SMS paziņojums uz mobilo telefonu par režīma izmaiņām, ka arī telefoniski.

 

Abonēšanas maksa, ar PVN:  Ls/mēn.
Aprīkojuma vērtība noradīta, ar PVN:  Ls

Maksa par radioraidītāju:   Ls
"AB SECURITY 360" radioraidītājus nodod klientiem lietošanā! No klienta tiek ņemta garantijas maksa 20,00 Ls apmērā, kas tiek atmaksāta klientam pēc radioraidītāja atgriešanas.

Aprīkojumā tiks ietverts:

(1 telpa: tikai gaitenis)

 

Panelis – 1 gab.

Klaviatūra – 1 gab.

Akumulators – 1 gab.

Transformators – 1 gab.

Kustības detektors* – 1 gab.

Magnētiskais kontakts – 1 gab.

Raidītājs – 1 gab.

Antena – 1 gab.

 

 Bezvadu sistēma vērtība noradīta bez PVN: 369.92 EUR_

 

Panelis – 1 gab.

Klaviatūra – 1 gab.

Akumulators – 1 gab.

Transformators – 1 gab.

Kustības detektors(radio)** – 1 gab.

Magnētiskais kontakts(radio) – 1 gab.

Raidītājs – 1 gab.

Antena – 1 gab.

 

* Kustības detektors ar aizsardzību pret dzīvniekiem līdz 25 kg.

 

** Kustības detektoram nav aizsardzības pret dzīvniekiem.

Izvēlieties sev atbilstošāko!

Telpu skaits: 

Drošības līmenis:

1 - minimālais 2 - optimālais 3 - ekskluzīvs

Pieprasīt papildus informāciju


Padomi dzīvokļa drošībai

2012. gadā reģistrēti aptuveni 2000 dzīvokļu apzagšanas gadījumu. Policija informē, ka 60 % gadījumu dzīvokļu zādzības veic narkomāni pēc nejaušības principa, tieši tādēļ tik būtiski ir pašiem parūpēties par sava īpašuma drošību un neatstāt iespēju nejaušībai.

Copyright © Paklat

Izdrukāts no www.paklat.lv

Izdrukas datums: 19.04.2019